Wspaniałe, pełne kreatywności ferie zimowe w bibliotece w Dobrej!

IMG 5301

Za nami drugi tydzień niezapomnianej przygody, której sercem była kreatywność i radość wspólnego tworzenia. Nasza biblioteka zamieniła się w pracownię artystyczną, gdzie młodzi adepci sztuki mieli okazję wyrazić siebie poprzez przeróżne formy twórczości.

Każdy dzień to nowa historia, a kartki kalendarza wypełniały się kolorowymi wspomnieniami. Razem tworzyliśmy nie tylko karty Walentynkowe, które już za kilka dni przekażą serdeczne myśli, ale również maski karnawałowe, dodające blasku zimowym balom. Drewniane zakładki do książek stały się obietnicą wielu przyszłych przygód literackich, a kolorowe pączki - przepustką do świata fantazji i smaku.

Ostatni dzień ferii był ukoronowaniem naszej wspólnej zabawy. Biblioteka wypełniła się muzyką i tańcem.

Dziękuję wszystkim uczestnikom za energię, uśmiechy i chęć do odkrywania nowych światów. Niech te chwile będą inspiracją do codziennego poszukiwania piękna w literaturze, sztuce i w sobie nawzajem.

Do zobaczenia w  bibliotece!