KSIĄŻKA MIESIĄCA - LIPIEC 2022

ksiazka

Małgorzata bardzo się stara, żeby wszyscy wokół niej byli szczęśliwi. Jest dobrą córką wymagającej Heleny, opiekuńczą żoną robiącego karierę Tomasza, wspierającą przyjaciółką i troskliwą mamą dorosłych (sic!) dzieci. Rytm jej poukładanego i udanego życia wyznaczają obowiązkowe niedzielne obiady u matki, joga i druk kolejnych tomów przygód dzielnej pani prokurator. Tak, tak, Małgorzata jest pisarką i czego jak czego, ale wyobraźni jej nie brakuje!

KSIĄŻKA MIESIĄCA - CZERWIEC 2022

czerwiec
Czy dwie kobiety, które połączył jeden mężczyzna mogą zostać przyjaciółkami? Natasza to typowa pani domu, w dodatku domu dość luksusowego, na który pracujegłównie jej mąż Marek. Ma córkę Kamilę, która pewnego dnia, z niezrozumiałych dlaNataszy powodów, stwierdza, że nie jest ona, czyli Natasza, kobieca, co manifestuje sięgłównie w jej stroju. Monika to przebojowa prawniczka, kobieta sukcesu, niezależna,wikłająca się jedynie w przelotne romanse. Kiedy obie kobiety się poznają, w ich życiuzachodzi zwrot. Z jednej strony zdążyły się już zaprzyjaźnić, z drugiej na jaw wychodzisekret związany z romansem Moniki. Czy rodząca się przyjacielska relacja międzykobietami wytrzyma próbę, jaką zgotował im los? I czy Natasza wyjdzie z tego silniejsza,bardziej świadoma siebie i swoich potrzeb?

KSIĄŻKA MIESIĄCA - MAJ 2022

maj
Kochaj, jakby od tego zależało twoje życie.

Ludmiła, energiczna trzydziestolatka, adeptka krav magi, nie boi się nikogo i niczego. Po zakończeniu nieudanego związku postanawia zmienić otoczenie i przeprowadza się do Gdańska, gdzie zostaje menedżerką jednego z modnych klubów.

KSIĄŻKA MIESIĄCA - KWIECIEŃ 2022

twarz bes

Nikt nie rodzi się bestią…
W sądeckiej rzece odnaleziono zwłoki miejscowej dziewczyny, a ostatnią osobą, z którą się spotkała, był jej chłopak. Przypadkowy turysta zeznał, że widział ich kłótnię, jednak badania DNA nie potwierdziły sprawstwa nastolatka. Śledztwo utknęło w miejscu.

Powered by Gminna Biblioteka Publiczna w Strykowie