KSIĄŻKA MIESIĄCA - MAJ 2023

maj ksia
"Być tak naprawdę. Od grzecznej dziewczynki do wolnej kobiety, która idzie, gdzie chce" autorstwa Marianny Gierszewskiej to książka, która jest odpowiedzią na krzywdzący wzór kulturowy, w który kobiety są wpędzane przez społeczeństwo lub same siebie. Stanowi pozycję obowiązkową dla tych pań, które mają już dosyć spełniania oczekiwań innych.

Istnieje powiedzenie, że grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne tam, gdzie chcą. Dzięki tej książce wiele kobiet zrozumie, że zdrowy egoizm może zapewnić im swobodę i poczucie wolności, o jakich wcześniej nie mogły marzyć. Dzięki niej czytelniczki znajdą się na najlepszej drodze do samoświadomości i będą w stanie zmierzyć się z własnymi demonami. Autorka dzieli się z czytelniczkami swoimi wspomnieniami, które są bolesne. Życiowe problemy stały się jednak katalizatorem zmian i wewnętrznej przemiany, dzięki której można zacząć cieszyć się drobiazgami i zachwycać życiem. To porcja uniwersalnych inspiracji, która może zmienić życie wielu kobiet i sprawić, że będą dla siebie najlepszymi przyjaciółkami.