Spotkanie autorskie z Panią Ewą Chotomską

DSC 061611 maja w ramach Tygodnia Bibliotek odbyło się spotkanie autorskie z Panią Ewą Chotomską, założycielką dziecięcego zespołu Fasolki, znaną jako Ciotka Klotka z programu Tik-Tak. W spotkaniu wzięły udział dzieci z Przedszkola Samorządowego oraz Przedszkola Sióstr Służebniczek. Na początku zostały rozdane dyplomy i nagrody dzieciom, które wzięły udział w konkursie plastycznym pt: "Zaczarowany świat H. Ch Andersena".

Następnie Pani Ewa zaprezentowała swoją twórczość oraz przypomniała niektóre utwory swojej mamy, Wandy Chotomskiej. Na zakończenie można było kupić książkę z dedykacją od autora. Dziękujemy za wspomnienia, uśmiech, opowieści i powrót do dziecięcych lat, szczególnie dla wychowawców.