Spotkanie autorskie z Justyną Bednarek

DSC 0511

Czy znaleziona na chodniku skarpetka może zmienić czyjeś życie? Jasne, że tak! Przekonali się o tym uczestnicy spotkania z Justyną Bednarek – pisarką książek dla dzieci. Chociaż Pani Justyna tworzy zaledwie od kilku lat, ma w swoim dorobku ponad 70 tytułów! Najpopularniejsze z nich to: "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" i pozostałe jej części, "Babcocha", "Smopsy", „Koperta z kotem”, i wiele innych.

Pani Justyna opowiedziała o książkach, czytała ich fragmenty oraz wplatała różne historyjki ze swojego życia. Podkreślała, że inspiracje czerpie z otoczenia i stara się, aby każda opowieść zawierała ziarenko prawdy. Dzieci były zainteresowane – słuchały i zadawały pytania. Autorka znalazła również czas na autografy i pamiątkowe zdjęcia a to czytelnicy lubią najbardziej. Było wspaniale! W spotkaniach które zorganizowała Gminna Biblioteka Publiczna w Strykowie uczestniczyli uczniowie klas młodszych obu strykowskich szkół.