„Biblioteka na mnie czeka”

Konkurs plastyczny pt. „Biblioteka na mnie czeka” rozstrzygnięty.

10 maja 2023 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Strykowie odbyło się rozstrzygnięcie gminnego konkursu zorganizowanego z okazji przypadającego w dniach 8-15 maja Tygodnia Bibliotek, który tym roku odbywa się pod hasłem Moja, Twoja, Nasza – Biblioteka.

Był to konkurs plastyczny pt. „Biblioteka na mnie czeka”, adresowany do dzieci młodszych klas szkoły podstawowej. Na konkurs wpłynęło 27 prac. W wyborze najlepszych prac komisja konkursowa przyjęła następujące kryteria: oryginalność, pomysłowość, estetykę wykonania. Wszystkie prace ocenione zostały również pod względem artystycznym. Komisja miała bardzo ciężkie zadanie, aby wyłonić zwycięzców, gdyż wszystkie prace są piękne i oryginalne. Organizator serdecznie dziękuje i gratuluje uczestnikom za udział w konkursie.

Rozstrzygnięcie konkursu uświetniło spotkanie autorskie z Panią Justyną Bednarek.