Spotkanie autorskie z Anna Karpińską

DSC 0586Anna Karpińska - z wykształcenia politolog, z zamiłowania pisarka, mistrzyni powieści obyczajowych i romansów, które od lat cieszą się dużym uznaniem czytelniczek i czytelników – spotkała się 13 maja z czytelniczkami w Gminnej Bibliotece Publicznej w Strykowie.

Autorka opowiedziała o swoim życiu, swoich książkach, pracy twórczej. Pani Karpińska wyczerpująco odpowiadała na pytania zadawane przez czytelniczki, mówiła o swojej technice pisania, której nauczyła się sama, o tym skąd czerpie inspiracje, jak spędza wolny czas i czy lubi czytać książki innych autorów.Anna Karpińska - z wykształcenia politolog, z zamiłowania pisarka, mistrzyni powieści obyczajowych i romansów, które od lat cieszą się dużym uznaniem czytelniczek i czytelników – spotkała się 13 maja z czytelniczkami w Gminnej Bibliotece Publicznej w Strykowie. Autorka opowiedziała o swoim życiu, swoich książkach, pracy twórczej. Pani Karpińska wyczerpująco odpowiadała na pytania zadawane przez czytelniczki, mówiła o swojej technice pisania, której nauczyła się sama, o tym skąd czerpie inspiracje, jak spędza wolny czas i czy lubi czytać książki innych autorów.Jak sama mówi: „Nie żałuję niczego (…). Bez zdarzeń, ludzi, zajęć, wrażeń nie byłoby ani mnie, ani moich bohaterów”. Spotkanie autorskie odbyło się w ramach Tygodnia Bibliotek.