Legimi - dostępne nowe kody, zapraszamy

legimiDrodzy czytelnicy pragniemy poinformować że, Gminna  Biblioteka Publiczna w Strykowie przystąpiła do Konsorcjum Legimi, dzięki któremu możemy zaoferować naszym Czytelnikom bezpłatny dostęp do bazy e-booków, które można czytać na własnym smartfonie, czytniku, tablecie czy komputerze. Do akcji może przystąpić każdy, kto jest mieszkańcem gminy Stryków i jednocześnie czytelnikiem biblioteki głównej lub filii. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na naszego e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 42 719 80 94.

Krok po kroku, czyli co należy zrobić, aby bezpłatnie korzystać z Legimi:

 1. Jeśli nie jesteś czytelnikiem, zapisz się do naszej biblioteki w Strykowie (mieszkańcy gminy).
 2.  Bibliotekarz wyda Ci kod z miesięcznym okresem ważności – ważne, by kod ten aktywować w miesiącu, w którym został wydany i od tego dnia przez miesiąc można bezpłatnie korzystać z aplikacji.
 3. Wejdź na  dedykowaną bibliotece stronę https://www.legimi.pl/mazowieckie i wpisz otrzymany kod. 
  1a
 4. Zarejestruj się podając nazwę użytkownika, adres e-mail (na który przesłany zostanie przez Legimi e-mail z linkiem aktywacyjnym) i hasło.

  2a
 5. Pobierz bezpłatną aplikację Legimi dostępną na Android, iOS lub wybrane e-czytniki. Od tej pory masz bezpłatny dostęp do ponad 60 tys. e-booków!
  3a

<span

Powered by Gminna Biblioteka Publiczna w Strykowie